Guidade turer i Sara kulturhus I Guided Tours at Sara kulturhus

Arrangör Sara kulturhus
Plats Kulturtrappan, Södra entrén, Skellefteå
Söndag 11 september / Sunday September 11
 
Fullbokad
Söndag 25 september / Sunday September 25
 
Söndag 2 oktober / Sunday October 2
 
Söndag 9 oktober / Sunday October 9
 
Söndag 16 oktober / Sunday October 16
 
Söndag 6 november / Sunday November 6
 
Söndag 13 november / Sunday November 13
 
Söndag 20 november / Sunday November 20
 
Söndag 27 november / Sunday November 27
 
Söndag 4 december / Sunday December 4
 
Söndag 11 december / Sunday December 11
 
Söndag 18 december / Sunday December 18
 

  • Välj önskat datum, ange antal personer du vill boka för och avsluta med att klicka på knappen "Boka".

  • Samling: Längst ner vid Kulturtrappan, Södra entrén

  • Tid: 13:00, rundturen tar ca 45 minuter

  • Språk: Svenska och engelska

  • Hörhjälpmedel finns att låna, läs mer här

  • Max 20 personer/tur

En bekräftelse skickas till den e-postadress som anges i bokningen.


Har du frågor om våra guidade turer kan du ringa
0910-73 60 00 så hjälper vi dig.

Välkommen!

--------------------------------------------


  • Select date, enter the number of people you want to book for and click the "Boka" button.

  • Meeting point: At the bottom floor of Kulturtrappan, South entrance

  • Time: 13:00, the tour takes about 45 minutes

  • Languages: Swedish and English

  • Hearing aids are available to borrow, read more here

  • Max 20 participants/tour


A confirmation will be sent to the e-mail address provided in the booking.

If you have questions about our guided tours, you can call

+46 910-73 60 00 and we will help you.


Welcome!